Sol kasığımda 1 haftadır ağrım çok

Değerli Hocam, 27 kasım tarihinde regl oldum ve 3 aralıkta bitti. 22-23 günde bir regl oluyorum. Sırasıyla 10-12 ve 17 aralık tarihlerinde eşimle ilişkiye girdik. 17sinde ilişki esnasında kanamam olmuş farketmedim,bu kanama yavaş ve peçeteyle bastırdığımda gelen pembemsi renkteydi,erken regl olacağımı düşündüm ve çok utandım. 1-2 saat içinde geçti.2 gün sonrasında bir iki damla daha kan geldi çok az ve gün içinde oldu, bugün yani 21 aralık tarihinde tekrar ilişkiye girdik. Bir iki damla peçeteye sildiğimde kan geldi. Ve yine devamı gelmedi. Hasta da değilim. Sol kasığımda 1 haftadır ağrım çok fazla ve belim de aynı ağrı var. İlişki esnasında önceden böyle bir şey yaşamadım,mağızdanim çok bozuldu. Üstelik genel muayene olmak için aralık 5 te jinekolağa gittiğimde herşey temiz çıkmıştı.Bir problem de yoksa bu nedir merak ediyorum. Kimi arkadaşlar hamilelik olabilir diyor fakat beklemeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : İlşki sırasında kan geliyor ise mutlaka bir kadın doğum uzmanına muayene olmanız gereklidir..