Yaklaşık bir hafta önce eskort bir bayanla ilişki başından itibaren prezervatif kullanarak korunmalı olarak ilişkiye girdim?

Yaklaşık bir hafta önce eskort bir bayanla ilişki başından itibaren prezervatif kullanarak korunmalı olarak ilişkiye girdim.Daha sonra kontrol ettiğimde prezervatifte bir yırtık yoktu ,meni tamamen haznede bulunmaktaydı.Bu durumda aidse yakalnma ihtimalim nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Yok denecek kadar azdır..