7 hafta önce iç çamaşıra boşalma oldu 3 hafta sonra adet oldum adetten 2 hafta sonra kan testi negatf çıktı ?

7 hafta önce iç çamaşıra boşalma oldu 3 hafta sonra adet oldum adetten 2 hafta sonra kan testi negatif çıktı 2 tane idrar testi yaptım 1 hafta arayla 2 side negatif şuan 2.adeti olmak üzereyim hala ihtimal var mı bide karından ultrasonda 6 haftalık anlaşılır mıydı doktor yumurtalık sağlam adet yakın dedi?

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamilelik ihtimali yok.