Yanında pozitif ya da negatif yazmadığı için emin olamadım testin sonucu negatif midir?

ANTİ-HIV 1/2 + p24 ANTİJENİ sonuç 0.08 S/CO referans değer < 1,0 yanında pozitif yada negatif yazmadığı için emin olamadım testin sonucu negatifmidir?herhangi bir sorun war mı? şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif.

m****** :

ben bir bayanım üzerimde pantolon ve çamaşır vardı sevgilimin ise çamaşırı vardı.o istenmeyen bir şekilde boşaldı ve menileri pantolonuma geldi.gidip yıkadıdım.sonra karnıma boşaldı.peçeteyle silip bikaç saat sonra duşa girdm.meniler duşta vajinaya girip hamilelik oluşturur mu lütfen yardımcı olun

Cevap:

Kesinlikle hamile değilsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.