adet tarihimi hatırlamıyorum beta hcg 0,5 küçük çıktı hala gebe olma durumum var mı?

İlişkiden 22 gün sonra yapılan kanda gebelik testi yaptım son adet tarihimi hatırlamıyorum beta hcg 0,5 küçük çıktı hala gebe olma durumum var mı

Tahlil.com Cevabı : Tahlil değerinize göre şu an bir gebelik görülmüyor. Eğer ilişki sonrası beklenen adet tarihinden geç de olsa adet olursanız korkmanıza gerek yok.