Tahlil sonucu pozitif çıkan Anti HBs tahlilim var.Tahlil sonucunun pozitif çıkması hastalık belirtisi midir?

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlil sonucu sizi korkutmasın.Anti HBs pozitifliği bir hastalığı göstermez.Hepatit B enfeksiyonu ile daha önceden karşılaşıp bu enfeksiyona bağışıklık geliştirdiğinizi gösterir.