1 ay önce test yaptım p24 0,074 negatif çıktı,bugün yaptım bu sefer 0,155 negatif çıktı

mrb.ben 1 yıl kadar hiv+1 olan bir bayanla ilişki yaşadım ve acaba bendede varmı diye 1 ay önce test yaptım p24 0,074 negatif çıktı,bugün yaptım bu sefer 0,155 negatif çıktı p24 testi.p24 değerleri artmış bu yakında bende hiv+1 olacağım anlamınamı geliyor acaba?eğer değilse daha ne kadar test yapac

Tahlil.com Cevabı : Bu değerler artış anlamına gelmez. Sonuçlarınız negatif.