Merhaba, tam 29 gün önce daha sonradan şüphelendiğim bir ilişki yaşadım.

Merhaba, tam 29 gün önce daha sonradan şüphelendiğim bir ilişki yaşadım. Cinsel ilişki yok, karşılıklı ağızdan ilişki. Epeyce araştırmama rağmen hangi testi nerde yaptrırmam gerektiği hakkında hiçbiryerde net bilgi yok. Eliza ve diğer testlerin özellikleri anlatılıyor, yok combo, yok pcr.

Tahlil.com Cevabı :  HIV ve AİDS konusunda yeterince bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor. HIV virusu, bulaşsa bile  kısa zamanda hiç bir belirti vermez AİDS belirtileri, testin ne zaman yapılacağı gibi konular hakkında detaylı  bilgi almak ve benzer sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....HIV ve AİDS nedir, belirtilertenı ve tedavisihttp://tahlil.com/tag/hiv