1 ay sonra saglık raporu isteniyormuş böyle birşey raporda cıkar mı?

5 6 gün önce kızların yoğun isteği üzerine az miktarda esrar içtim rusyaya üniversiteye gideceğim 1 ay sonra saglık raporu isteniyormuş böyle birşey raporda cıkarmı kan testi yapılacakmış vücuttan ne kadar sürede atılır o okula gidemessem hayatım kayıcak

Tahlil.com Cevabı : Rutin kan testlerinde bu tür maddeleri kullandığınız anlaşılmaz. Tavsiyemiz hem sağlık için zararlı hem de yasal olmayan bu ürünleri kullanmamanız.