1 hafta önce kız arkadaşımla ters ilişkide bulunup arkadan içine boşalma gibi bir durumumuz oldu.

iyi günler hocam 1 hafta önce kız arkadaşımla ters ilişkide bulunup arkadan içine boşalma gibi bir durumumuz oldu. Yalnız boşalmanın vajina üstüne gelme olasılığı da yüksek,normal adet gününden 10 gün önce adet oldu. Üstüne görme durumu olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Ters ilişkide gebe kalma gibi bir durum söz konusu değildir. Üstüne görme durumu kişinin normal adet tarihinde olur ve kanama miktarında ve renginde değişiklik görülür.