Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Adet günüm 8 gün gecikti. Korktum kan testi yaptırdım 0.20 çıktı

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Adet günüm 8 gün gecikti. Korktum kan testi yaptırdım 0.20 çıktı. Iliskiye gireli 10 gün oldu . Hamilelik riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Testiniz negatif.Bu durumda hamilelikten söz edilemez.