Kızlık zarını bozmadan ve içine yüksek hazla boşalmadan hamile kalmak mümkün mü ?

Kızlık zarını bozmadan ve içine yüksek hazla boşalmadan hamile kalmak mümkün mü? Yani zevk suyuyla kızlık zarı bozulmadan hamile kalınma riski nedir?

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarı bozulmadan gebe kalma riski vardır.Sperm hücrelerinin hareketlilik ve canlılık durumuna göre bu risk artar. Fakat yine de bunlar çok yüksek ihtimaller değildir.