1 sene öncesine kadar sentetik esrar(jamaica) ve az miktarlarda da kimyasal haplar kullanıyordum?

1 sene öncesine kadar sentetik esrar(jamaica) ve az miktarlarda da kimyasal haplar kullanıyordum.tedavi oldum 1 senedir temizim.vücudumda herhangi bir kalıntı kalmış mıdır?2 sene süreyle bu maddeleri kullanmıştım ancak 1 senedir hiç almadım.drug-alcohol safe gibi testlerde çıkar mı lütfen cv

Tahlil.com Cevabı : 1 senedir kullanmıyorsanız problem yoktur..