Merhabalar. Kız arkadaşım nisan ayına kadar hep 23-26 tarihleri arasında adet görüyordu.

Merhabalar. Kız arkadaşım nisan ayına kadar hep 23-26 tarihleri arasında adet görüyordu. Geçen ay 16 sında gördü. Bu ay henüz adet görmedi ve ilişki esnasında 3 gün önce açık renkli kan geldi. Dün ise kahverengi ve içinde pıhtı olan kan geldi. Hamilelik belirtisimidir.

Tahlil.com Cevabı : Test yapmanızı öneririz..