1 yaşındaki yeğenimin kalbinde üfürüm vardı test için 8 tüp kan alındı qten sendromu demişlerdi

 1 yaşındaki yeğenimin kalbinde üfürüm vardı test için 8 tüp kan alındı qten sendromu demişlerdi şimdi ilaç kullanıyor merak ettiğim şey ishali vardı kan tahlillerini etkilermi tekrar kan testi yapılacak ritim bozukluğuda var bu rahatsızlık düzelirmi acil

Tahlil.com Cevabı : İshali olması bu hastalığın tanısını koyduracak tahlilleri etkilemez.