Haşimato hastasıyım ve kilom günden güne düşüyor ilaç kullanıyorum.

haşimato hastasıyım ve kilom günden güne düşüyor ilaç kullanıyorum ve çok sinirliyim ellerde titreme var çarpıntı aradabir oluyor acaba ilacın etkisi olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Bir endokrinoloji uzmanına başvurmanızda yarar var, ilaç dozlarınızın ayarlanması gerekebilir.