13 gün önce ağızdan verici konumunda bir ilişkiye girdim.. Test yaptırmalımıyım tekrar? Bulaşma riskim var mıdır...

Hocam Merhabalar; verici konumunda iken 2 kez farklı partner ile ilişkiye girdim. Herhangi bir cinsel birleşme olmadı( Vajinal yada anal) Test yaptırdım Negatif aldım.. Ancak 13 gün önce yine ağızdan verici konumunda bir ilişkiye girdim.. Test yaptırmalımıyım tekrar? Bulaşma riskim var mıdır... Hakan..

Tahlil.com Cevabı :  Korunmasız ağızdan ilişki esnasında  eğer karşınızdaki kişi  HIV pozitif  ise ve kişinin cinsel salgısı sizin ağzınıza geliyorsa , doğal olarak da size HIV bulaşma ihtimali vardır.