Ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. 20 haziranda, 30 temmuzda adet oldum. Hamile olabilir miyim?

Merhabalar. Ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. 20 haziranda, 30 temmuzda adet oldum. 30 ağustosta yaşadık bu olayı. Yani adet olmam gereken gündü. Zevk suyundan hamile olabilir miyim diye çok endişeleniyorum. Bugün 13. Gün adetim gelmedi hala. 11 eylülde idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. Acaba hamile olma ihtimalim var mı. Doktora gitmeye korkuyorum 19 yaşındayım.

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra düzenli adet görmeniz gebe olmadığınızı göstermektedir.Bu ay ki adet gecikmesinin bir çok sebebi olabilir bunlardan biride strestir.Bu gecikme ile ilgili detaylı bilgi için bir kadın doğum uzmanına gidebilirsiniz.