18 martta adet olmam gerekiyordu geciktim ve kan testi yaptım ilki 17.68 çıkt bugün tekrardan yaptırdım 18.30 çıktı hamilesin dedi

 18 martta adet olmam gerekiyordu geciktim ve kan testi yaptım ilki 17.68 çıkt bugün tekrardan yaptırdım 18.30 çıktı hamilesin dedi doktor ama bu sağlıklı bi hamilelik değil dedi gebelik içeride gerilmiş dedi adet olacaksın bi hafta sonra dedi ama bu düşük değil dedi yorum lütfen acil

Tahlil.com Cevabı : Kimyasal gebelik geçiriyor olabilirsiniz.Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?https://tahlil.com/blog/biyokimyasal-gebelik-kimyasal-gebelik-nedir-nasil-anlasilir-1005