Merhabalar hocam. Kız arkadaşımla bugün sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bende boxer ve şort vardı kız arkadaşımda bişey yoktu çıplaktı?

Merhabalar hocam. Kız arkadaşımla bugün sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bende boxer ve şort vardı kız arkadaşımda bişey yoktu çıplaktı. Ben boşaldım şortum da 1tl madeni paradan biraz daha büyük bi şekilde ıslandı. pen*sim vajinasına kesinlikle değmedi. Acaba kız arkadaşım hamile kalır mı ?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde risk yoktur..

k**************** :

iyi günler hocam ablam 4 aylık hamile ve saçını boyamış kendi bazı kişiler zararlı bebeğe demişler bunun zararı var mı hocam fazla bekletmemiş 15 20 dk diyor kendisi kan yoluyla bebeğe geçer gelişimini etkiler filan söylentiler duyduk yardımcı olursanız seviniriz şimdiden teşekkürler hocam

Cevap:

Kesin bilimsel veriler olmamakla beraber gebelikte saç boyası önerilmemektedir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.