20 sinde test yaptım - cikti kaç gün bekleyeyim hamilemiyimdir sizce

reglim çok düzenlidir 26nisan 24mayis 22haziran regl dönemleri bu ay 22 sinde olmam gerekiyordu 16sinda 3damla kahverengi leke geldi 17 18inde ise sadece tuvalete gittiğimde lekelenme ve kanama oldu az.normal adet değildi ve bitti 20sinde test yaptım - cikti kaç gün bekleyeyim hamilemiyimdir sizce

Tahlil.com Cevabı : 4-5 içinde adet olmaz iseniz testi tekrarlayın..