1.sağ :5x51.2x1cm boyutlarında doku parçası .1\var ıı.sol:2x0.8x0.6cm ?

1.sağ :5x51.2x1cm boyutlarında doku parçası .1\var ıı.sol:2x0.8x0.6cm boyutlarında 1 adet doku parçası tanı:ı_ll:sağ ve sol tuba uterina biyopsi (sterilizasyon)materyeli : özellik göstermeyen tuba duvar katları tahlilde böyle yazıya şimdiden tşk

Tahlil.com Cevabı : Bir patoloji uzmanı çok daha bilgi verebilir.Ama anladığım kadarıyla sonucunuz normal çıkmış.