2 aylık bebeğimin tokken glukoz açlık kan tahlili 117 çıktı tok olması etkiler mi ?

  2 aylık bebeğimin tokken glukoz açlık kan tahlili 117 çıktı tok olması etkilermi acaba birde alanin aminotransferaz 59 çıktı ne demek oluyor bu sonuçlara göre hafif kansızlığıda var bu arada bilgilendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz değerler tek başına bir bilgi vermiyor.Doktorunuz gerek görürse ialve tahliller isteyecektir.