21yaşındayım, wbc (lökosit) değerim 26,1 çıktı.Nedenini öğrenebilir miyim?

21 yaşındayım, kan sayımında wbc (lökosit) değerim 26,1 çıktı.Yüksek çıkmasının nedenini öğrenebilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Beyaz küre (wbc) yani lökosit yüksekliğiniz var. Sadece tek tahlille gerçek sebebi bilmek mümkün değil elbette. Ama en basitinden bir enfeksiyonunuz olabilir. Dahiliye bölümüne başvurun.