23 yaşındayım...Kız arkadaşım pen*simin ucuna dokundu ucunda zevk suyu vardı ?

 23 yaşındayım...Kız arkadaşım pen*simin ucuna dokundu ucunda zevk suyu vardı ve 5 dk sonra tuvalette işerken aynı eliyle vajinasının girişine dokunmuş acaba hamilelik riski var mı? çok tedirginiz hocam lütfen yardım edin...Çok teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşmasını beklemeyiz. Ancak adet döneminde 1 haftadan fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz.