29 yaşındayım polikistik over hastasıyım 1 yıllık evliyim cocugum olmuyor.

29 yaşındayım polikistik over hastasıyım 1 yıllık evliyim cocugum olmuyor.adetimin 2.günü anti müllerrian hormon : 21 ng/ml > 1,05 degermin fazla olması gebe kalmamı engellermi ve yumurtalık rezervimim iyi oldugu anlamınamı geliyor.yanıtlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Yumurtalık rezervinizin iyi olduğunu gösteriyor..