30 haz yaptirdigim beta testi 670 cikti doktor gebesin haftaya gel keseyi gorelim dedi

Satim 29 mayis 30 haz yaptirdigim beta testi 670 cikti doktor gebesin haftaya gel keseyi gorelim dedi bende 7 tem gittim ults kese gozukmedi beta istedi >1000 cikti gebesiniz ama kucuk gozukmuyo dedi ertesi gun cok karnim agridi ve hafif kanamam oldu ilac verdi kalbi atmiyo diye alalim dedi sizce

Tahlil.com Cevabı : Ultrasonda bebek kalp atışı olması gereken haftada yok ise , 1 hafta sonra yeniden kontrol edilebilir, ancak duyulamıyorsa alınmalıdır..