Karacıger boyutu 17 cm artmıstır. KC parankim ekojenitesi grade II yaglanma ıle uyumlu olarak artmıstır.

ust bartın us Karacıger boyutu 17 cm artmıstır. KC parankim ekojenitesi grade II yaglanma ıle uyumlu olarak artmıstır. tahli sonucu Lenfosit – 3,70 ... normal degeri:...... 0.60--3.40 Lenfosit % 45.25 ....normal degeri - .....10.00--45.00 Neu% 45,59 ........normal degeri:...... 50.00--80.00

Tahlil.com Cevabı : Kan değerlerinizde sorun görünmüyor, karaciğerinizde yağlanma ve muhtemelen bu nedenle büyüme var, diyetisyen kontrolünde kilo vermenizi öneririz..