4 gün önce partnerime ağızdan ilişki yaptım ağızdan ilişkiten önce arkadan ilişki yapmamıştık

iyi günler. 4 gün önce partnerime ağızdan ilişki yaptım ağızdan ilişkiten önce an*l ilişki yapmamıştık fakat pen*si anüsümle temasta bulunmuştu. bunu unutup ağızdan ilişki yaptım dört gündür sol damağımda şişlik var ve bugün sol yanağımda aft oluşumu farkettim. ağız sağlığına önem veriyorum düzenli listerine kullanırım ağızdan ilişkiten sonra da kullandım. çok korkuyorum ciddi bir şey olabilir mi bu ağızdakiler?

Tahlil.com Cevabı : Aft basit bir tedaviyle geçer merak etmeyin.Cildiye uzmanı veya KBB uzmanına da başvurabilirsiniz.