HBV-DNA tahlil sonucum 2.1x10^3 IU/mL. ALT 19, AST 21. Yanıtlarınızı bekliyorum. Saygılarımla.

Kronik hepatit B hastasıyım. 2001 yılından beri rutin kontrollerimi yaptırıyorum. En son HBV-DNA tahlil sonucum 2.1x10^3 IU/mL. ALT 19, AST 21. Yanıtlarınızı bekliyorum. Saygılarımla.

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki HBV DNA sonuçlarınıza göre karar verilmelidir..