62 gün önce alkollü şekilde kontrolüm dışı cinsel istismara uğradım. Test sonuçlarımda değer belirsiz yazıyor.

62 gün önce alkollü şekilde kontrolüm dışı cinsel istismara uğradım. Vajinada şiddetli kaşıntı var gecmiyor. Kadın dogumcu vajinit teşhisi koydu.62 gün de test yaptırdım belirsiz değer yazıyor testte sonuclarim neyi gösteriyor?

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle geçmiş olsun diliyoruz. Test sonuçlarınızın belirsiz olması ortada belli olan bir sonuç olmadığı anlamına gelir. Teknik nedenlerle test çalışılamamış olabilir. Bu durumda belirsiz olan testlerin belirli olması yani sonuçlanması için Hepatit ve HIV yönünden tekrardan kan vermeniz gerekiyor.