7 aylık oğlum çok az çiş yapıyor.bazen bezinde pembelik oluyor.rengi de koyu.idrar kültürü yaptırdık. antibiyotik duyarlılık testi : SONUÇ VAR?

7 aylık oğlum çok az çiş yapıyor.bazen bezinde pembelik oluyor.rengi de koyu.idrar kültürü yaptırdık.antibiyotik duyarlılık testi : SONUÇ VARbakteri tanımlaması : SONUÇ VARorganizma : KLEBSIELLA PNEUMONIAEkoloni : 10^5 cfu/mlyorumlarmısınız.ayrıca doktor Zimaks antibiyotik şurup verdi.1 hafta kullan dedi. siz ne dersiniz.

Tahlil.com Cevabı : Çocuğunuzda idrar yolu iltihabı var.Tedavi olmalı.