İdrar kültürü sonuçlarım:Gram boyama:mikroorganizma görülmedi.

İdrar kültürü sonuçlarım:Gram boyama:mikroorganizma görülmedi.Giemsa boyama 7-8 PNL görüldü ve Üreme olmadı Yazıyor Diğer Değerler Dansite 1000 Normal Değer 1000-1030 Ph 6 ND:4,6 -8 eritrosit Pozitif ND:Negatif Yorumlarınızı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültüründe üreme olmaması enfeksiyon olmadığını gösteriyor.

r********* :

Staphylococcus epidermidis üredi. Gram Boyama: Gram (+) koklar görüldü. Giemsa Boyama: 3-4 PNL görüldü. Staphylococcus epidermidis:Methisilin Direnci Pozitif ne kadar ürediği yazılmamış hocam bu hastalığın tedavisi varmı doktor tetradox100 ve tavanic 500 verdi kullanmalımıyım saygılar...

Cevap:

Uygun tedaviniz verilmiştir. Geçmiş olsun..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.