7 haftalık hamileyim. FOLİK ASİT değerim 24,80 ml cıktı olması gereken 3,1-19,9 ml

ŞU an 7 haftalık hamileyim. FOLİK ASİT değerim 24,80 ml cıktı olması gereken 3,1-19,9 ml ancak benimki bu oranların üzerinde doktorum folik asit ilacına devam etmemi söyledi ayrıca B-12 değerimde 214 çıktı demir eksiliğim vardı bu sebeple demir ilacınada devam etmemi söyledi. bu uygulama doğrumudur?

Tahlil.com Cevabı : Evet doğrudur..