9-10 temmuz tarihlerinde adet gormem gerekiyorken dun hafif bir kanam oldu

21 gunde 1adet olan birisiyim normal sartlarda 9-10 temmuz tarihlerinde adet gormem gerekiyorken dun hafif bir kanam oldu butun gun ve gece hic kanamam olmadi.bugun butun gun cok az miktarda kanama var tuvalet kagidi ile silince cok acik pembe. en son 26 haziranda iliski yasadim.hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Doğru sonuç için kan testi yaptırmalısınız.

s******** :

Sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik üzerimizde iç çamaşırlarımız vardı vajinamın yanına boşaldı farkettikten hemen sonra gidip yıkadım vajinamı hamile kalmaktan korkuyorum riskim var mı

Cevap:

Bu şekilde bir ilişki ile hamilelik ihtimali mümkün görülmüyor.Çoğunlukla erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan zaman zaman böyle çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.

Size önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

c********* :

Merhaba, 24 yasinda bakire bir bayanim, dun erkek arkadasimla ciplak bir sekilde surtunerek iliski yasadik. Zevk suyu vajinama kacmis olabilir cunku dakikalarca temas halindeysi, ve tedirginim hamile kalma riskim nedir ?

Cevap:

Hamile kalma riskiniz yok denecek kadar azdır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

h****** :

mrb hocben eda 25 günde bir düzeli adet oluyorum geçen ay 20 haziran da adet oldum hesapladığma göre 1temmz yumurtlma günü 30 temuz eşimle ilişki ve sonrası bu ay ilk defa 4gün gecikme oldu 15 temmuz adet olmam gerekirken 19 temmuz adet oldum az miktarda geldi 2 gün önce test yaptm - hamilemy

Cevap:

Kanda Beta HCG çalıştırmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.