9 haftalık hamileyim anti CMV IgM 0.20 (negatif<0.7-pozitif15-negatif<10).Bu değerlere göre kızamıkçık küçükken geçirilmiş mi, yoksa şu anda enfeksiyon geçiriyorum mu demek?

9 haftalık hamileyim anti CMV IgM 0.20 (negatif<0.7-pozitif15-negatif<10).Bu değerlere göre kızamıkçık küçükken geçirilmiş mi, yoksa şu anda enfeksiyon geçiriyorum mu demek? Bebeğime herhangi birşey olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle CMV testi kızamıkçık testi değildir.Bu konuda yanlış bilgilenmişsiniz.CMV IGM ise halen bir enfeksiyomunuz yok.Sorun yok yani