Adet düzenim 28 günde bir devam etmekteydi bugüne kadar asla değişmedi.İlişki sonrası ertesi gün hapı aldım

 Adet düzenim 28 günde bir devam etmekteydi bugüne kadar asla değişmedi. son adet tarihim 12/02/2013. nişanlımla 09/03/2012 de geri çekilme anında meni geldi. emin olmagımız için ertesi gün hapı kullandım 10/03/2012 de. 14-03de gebelik testim negatif hala adet olmadm ne zaman test yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Aslında biraz erken yaptırmışsınız testi, ancak ertesi gün hapı da koruyucu bir önlemdir. Bir haftaya kadar adet görmezseniz testi tekrar ettirebilirsiniz.Ertesi gün hapları da adet döngüsünde değişikliğe neden olabilir.