Adet gördü ancak üstüne görme ya da farklı bir kanama gibi durumlar olabiliyormuş bu yüzden biraz endişeliyim?

Adet gördü ancak üstüne görme ya da farklı bir kanama gibi durumlar olabiliyormuş bu yüzden biraz endişeliyim. Soruda anlattığım olay neticesinde hamilelik olasılığı var mıdır ? Biraz daha geniş bilgi verirseniz çok sevinirim çünkü bu durumu düşünmek takıntı yarattı diyebilirim. ޞžimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik olasılığı düşük de olsa olabilir.