Adet gördüm fakat karnım büyüdü. Hamilelikten kaynaklanamaz bu şişkinlik değil mi?

Ben ilişkiden sonra adet gördüm fakat karnım büyüdü gibi geliyordu bu yüzden test yaptım negatif çıktı hamilelikten kaynaklanamaz bu şişkinlik değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli bir adet kanaması gördüyseniz şişliğinizin kaynağı hamilelik değildir. Şişliğinizin devam etmesi durumunda bir kadın doğum uzmanına gitmenizi öneriyoruz.

i************ :

Hamilelik ihtimali var mı ki kadın doğuma gideyim?

Cevap:

Hayır. Hamilelik ihtimaliniz yok. Ancak şişliğiniz devam ederse, bu durum kadınsal bir hastalığın habercisi olabilir. İlgili doktora görünmeniz tedbir amaçlı iyi olacaktır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.