Sevgilimle 2-3 gün önce ilişki yaşadık, fakat tam bir birleşme asla olmadı?

Sevgilimle 2-3 gün önce ilişki yaşadık, fakat tam bir birleşme asla olmadı. En fazla ileriye gittiğimiz nokta pen*s başımın vajinaya birkaç cm girmesiydi. Kızlıkta bozulma yaşanmadı, boşalma da olmadı aynı şekilde. Fakat zevk suyunun gelmiş olma ihtimali var. Bu durumda hamilelik ihtimali nasıldır?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyunun değme ihtimali gibi hamilelik ihtimalide çok düşük.