Adet oldugum ilk gece esimle arkadan yoldan iliskiye girmeyi denedik fakat sadece uc kısmını iki uc kere birer dakikalik sureyle sokmayi denedi her defasinda zevk

Adet oldugum ilk gece esimle an*l yoldan iliskiye girmeyi denedik fakat sadece uc kısmını iki uc kere birer dakikalik sureyle sokmayi denedi her defasinda zevk suyu var mi diye kontrol etti yoktu zaten vajinam h kilot hemde petle kapaliydi herhangi bi bosalma zevk suyu olmadi o geceden sonra adet kanamam uc gun daha surdu iliskiden 24 gun sonra gebelik testi yaptim negatifti adetime iki gun kaldi olamamaktan cok korkuyorum hamile olma riskim var mi

Tahlil.com Cevabı : Adetin ilk gününde hamile kalmak mümkün değildir. Ancak  hamile kalmak istiyorsanız adetin ilk gününde itibaren 13. günü ve onu takip eden günlerde gün aşırı eşinizle beraber olursanız şansınız dahada artacaktır.Daha detaylı bilgi almak için kadın doğum uzmanıyla görüşebilirsiniz.