ters iliski yapmaya calistik ama girme olmadi makata bosalmada olmadi ve ondan sonra surekli duzenli olarak adet oluyorum ve kan testi yaptirdim haziran ayinda

4 nisanda ters iliski yapmaya calistik ama girme olmadi makata bosalmada olmadi ve ondan sonra surekli duzenli olarak adet oluyorum ve kan testi yaptirdim haziran ayinda 2.0 cikt doktor hamilelik yok dedi. 3 defada gebelik testi yaptim ondada negatif cikti ama sanki karnim bole siş bagirsak problemide yasiyorum biraz kabizlik ishal vs ama birsey yok dediler duzenli olarakta adet oluyorum sorun varmidir

Tahlil.com Cevabı : Ters ilişkilerde  hamile kalmanız mümkün değildir.Bağısrak problemleriniz için gastroenteroloji bölümüne görünebilirsiniz.