Adetimden 12 gün sonra ilişkiye girdim.

Adetimden 12 gün sonra ilişkiye girdim. İçime girmedi fakat sürtünerek yaptık. Boşalırken ileri boşaldı yani kasıklarıma. Aşağı aktımı bilmiyorum ama sildim peçeteyle. Adetime iki gün var sancım yok. Hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalabilmek için tam birleşmenin olması gerekir. Bu şekilde hamile kalmanız mümkün değil.