Adet oncesi ve sonrasi ilk kahverengi akintiyla karsilasiyorum bu normal mi ?

Adet oncesi ve sonrasi ilk kahverengi akintiyla karsilasiyorum bu normal mi doktora gittigimde herhangi bi sorun olmadigini soyledi ve hamile kalmak icin folbiol kullaniyorum bir aydir hamile.kalabilmem icin ne kadar bir sure daha kullanmaliyim?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzunda söylediği gibi normal bir durum.Hamile kalana kadar kullanmanız gerekecektir.