agrili adet,evlendkten sonra yasadigim bu durum normal mi?

esimle birlikte olduktan sonra bir ay icinde 1 den fazla kez ertesi gun hapi kullandim,ve yaklasik 6 aydir 7 gun suren adet gunum 4,5 gu arasinda degisiyor,ve cok az kanamam oluyor,agrili adet,evlendkten sonra yasadigim bu durum normal mi

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapı sonuçta hormon içeren bir ilaç. Siz bunu çok kullandığınızı söylüyorsunuz. Bu sizin adet döneminizi, süresini ve durumunuzu değiştirir.