ikinci reglim gecikti biraz sizce stresten midir ?

merhaba. üniversitedeyim ve erkek arkadaşımla aynı evi paylaşıyorum ve size de bu site için teşekkür ederim sevgilimle yüzeysel sürtünmeye girdik boşalma falan da olmadı ve regl oldum ama ikinci reglim gecikti biraz sizce stresten midir ?

Tahlil.com Cevabı : Stes adet geçikmeleri için önemli bir etken.