Adet tarihime gore 23+6 haftalik hamileyim ama ultrason sonucuna gore 25+3 haftalik hamile gozukuyorum boyle olmasinda bi sorun var mi acaba

Oncelikle merhaba ben adet tarihime gore 23+6 haftalik hamileyim ama ultrason sonucuna gore 25+3 haftalik hamile gozukuyorum boyle olmasinda bi sorun var mi acaba

Tahlil.com Cevabı : Hayır yok.Ultrason sonucu bu konuda daha değerlidir.