adeti 2 gün gecikti hamilemi ?

Merhaba hocam, sevgilimle 1 ay önce sürtünerek ilişkiye girdik, bende hiç bişi yoktu sevgilimde külot vardı benim çok az zevk suyum sevgilimin küloduna deydi boşalmadım,sevgilim çok endişeli ve stresli adeti 2 gün gecikti hamilemi ?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyunda sperm bulunma ihtimali çok düşüktür kıyafetinde olduğunu dahil edersek, hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır. Yine de içinizin rahat etmesi için test yaptırabilirsiniz.

c******* :

Hocam partnerimle korunmasız korunmalı ilişkiye girdik ve şimdi adeti 2 3 gün gecikti test yaptık 2 kere negatif cıktı kendisini hamile sanıyor bunu bi açıklarmısınz ayrıldıktan 2 gün sonra hamileyim diye msj attı ayrıldığmz için grcikme mağızdan bozukluğu ne olabilir kafayı yemek üzereyim

Cevap:

Adet olmazsa 3-4 gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.