Kız arkadaşımla sürtünme bile sayılamayacak şekilde ilişkimiz oldu.

Mrblr.Kız arkadaşımla sürtünme bile sayılamayacak şekilde ilişkimz oldu.pen*s vajinaya deymedi bile.Bosalma sırta oldu ama vajina sıvısıyla temasındn şüpheliyz.Hemen sildik ve yıkadk.3 buçuk ay oldu hep adet gördü ama son 2 dir 3-4gün erken oluyor.Biraz kilo,gögus buyumesı ve bulantı var.hamilemdr?

Tahlil.com Cevabı : Hayır..