adetim 7 gün gecikti geçen ayda aynı şekilde gecikme olmuştu ve iki kere yakınlaşma oldu

adetim 7 gün gecikti geçen ayda aynı şekilde gecikme olmuştu ve iki kere yakınlaşma oldu birinde üzerim giyinikti digeride adetime 2 gün var diye biliyodum o zamanda tersten oldu ama boşalma dışarı oldu ama hala adet olamadım 7 gün geçti hamilelik mi yoksa neden olmadım

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesinden dolayı hamilelikten şüpheleniyorsanız idrarda gebelik testi veya kan tahlili yaptırmanızı öneriyoruz.